Supermix Muhabbet Kuşu Krakeri

Boyutlar

2'li
Champion Supermix Muhabbet Kuşu Krakeri zengin çeşitli ve özel takviyeli içeriği ve eğlenceli yeme şekli ile muhabbet kuşlarının daha sağlıklı, neşeli ve hareketli olmalarını sağlar.

Dayanılmaz Lezzet: İçeriğindeki özenle seçilmiş tahıl ve tohumların verdiği doğal bir lezzeti vardır. Ayrıca içeriğindeki havuç kurusu ve özel kuş bisküvisi kuşların ürünü zevkle yemelerini sağlar.
Ekstra Vitamin: Muhabbet kuşlarının metabolizmaları ve ihtiyaçları dikkate alınarak geliştirilmiş ve soğuk ekstruzyon tekniği ile üretilmiş pellet vitamin içermektedir. Özel muhabbet kuşu vitamini içinde ambalaj üzeri tablolarda da görünen çok çeşitli vitaminleri içerdiği gibi lezzetini destekleyen bal da içerir.
Besleyici İçerik: İçeriğinde sıradan muhabbet kuşu krakerlerine kıyasla çok fazla çeşit içerik bulunmaktadır. Keten tohumu, nijer tohumu, havuç kurusu, deniz kabuğu gibi içerikler sıradan krakerlerde bulunmayan özel hammaddelerdir.
Kemik Sağlığı: Champion Supermix Muhabbet Kuşu Krakeri’nin içinde bulunan deniz kabuğu kaynaklı kalsiyum, fosfor, iyot ve vitamin katkısı kaynaklı D vitamini kuşların iskelet, gaga ve tırnak gelişimini destekler.
Besleme Şekli: Eşsiz tadı ve sunum şekliyle Champion Supermix Muhabbet Kuşu Krakeri sevimli dostunuzun en büyük ödülüdür ve eğlenceli kaynağıdır. Kuşunuzun tüneğine yakın; kolayca ulaşabileceği şekilde kafesine asın.
İçindekiler: Sarı darı, kırmızı darı, ak darı, aspur tohumu, keten tohumu, yulaf, kuş bisküvisi, nijer tohumu, muhabbet kuşlarına özel pellet vitamin, deniz kabuğu, havuç kurusu, bal.

Analiz %
Nem (en çok) 11.70
Ham protein (en az) 10.53
Ham yağ (en az-en çok) 2.04 - 6.70
Ham lif (en az-en çok) 6.84 - 10.55
Kül (en çok) 4.43
HCI'de çözünmeyen kül (en çok) 3.00
NaCI (en çok) 1.00
Metabolik enerji (en az, kcal/kg) 2300
Makro (%) ve Mikro (mg/kg) Elementler (en az-en çok) %
Kalsiyum 0.43-1.32
Fosfor 0.10-0.77
Sodyum 0.01-0.05
İyot 2 mg/kg
Vitaminler (IU/kg, en az)
A vitamini 9869,7 IU/KG
D3 vitamini 742,5 IU/KG
E vitamini 69 mg/kg
B1 Vitamini 3 mg/kg
B2 Vitamini 3 mg/kg
B6 Vitamini 1 mg/kg
B12 Vitamini 10 mcg/kg
C Vitamini 50 mg/kg
Niasin 22 mg/kg
Pantotenik Asit 9 mg/kg
Biotin 60 mcg/kg